top of page

 

Temel seviye kursu, serbest dalış hakkında deneyim elde etmeniz  ve suda eğlenceli vakit geçirebilmeniz için bir şans... Serbest dalış temel kursuna katılmak, bir serbest dalış sertifikası almak, serbest dalışın sizin için doğru bir spor  olup olmadığına karar vermek için harika bir yoldur.Serbest dalışı deneme programına katılarak snorkel ve serbest dalış becerilerinizi arttırabilir, Pool Freediving programına katılarak şehir hayatında dahi özgürlüğün tadına varabilirsiniz.Çocukluk yillarinda havuzun dibinden yüzmenin ve arkadaşlarınız ile yarişmanın ne kadar keyif verici olduğunu hatırlarsınız. Pool Freediving kursu ile bir adım daha ileri gidebilir ve cocukluk anılarınıza daha fazla bilgi ve beceri ile kaldığız yerden devam edebilirsiniz.

SERBEST DALIŞ DÜNYASINA HOŞGELDiN-SSI TRY Freediving YADA Pool Freediving

TRY FREEDIVING
 
Try Freediving, SSI serbest dalış toplugu tarafindan yeni hazirlana bir program. Serbest dalış hakkında yeterince bilgin yoksa ama enteresan buluyorsan, sormak istedigin sorulari kime soracağını bilmiyorsan serbest dalış deneme programı tam sana göre. Try Freediving serbest dalış ile fantastik bir tanışma ortami saglıyor. Yeni başlayanlar icin harika bir hediye ve deneyim. Kurs süresince serbest dalış ekipmanlari hakkinda bilgi sahibi olacak, dalıştan önce düzgün nefeslenme tekniğini kullanmayı ve nefesinizi güvenli bir şekilde tutmayı ögreneceksiniz.Tüm bu çalışmaların ardından öğrendiklerinizi acık deniz ortaminda uygulama şansı bulacaksınız. Kendi limitleriniz keşfetmenin keyfine varin. Serbest dalış deneme programına HEMEN KATILIN.
POOL FREEDIVING
 
Büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve stresten kaçmanin yollarını arıyorsanız Pool Freediving sizin için ideal program. Pool freediving size bir an için şehirden kaçma ve güzel vakit geçirme fırsatı sunuyor.Pool Freediving programinda serbest dalış ekipmaları hakkında detayli bilgiye sahip olur, Serbest dalış sırasında insan fizyolojisindeki değişiklikleri ögrenir , dolaşim ve solunum sistemi hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz. Memeli dalış refleksi, derinlik ve basınç, eşitleme teknikleri, güvenlik prosedürleri,dalış planlama kurs sırasında öğrenebileceklerinizden sadece bir kaç tanesi. Serbest dalışa başlamanın yanı sıra  Seviye 1 kursuna devam etmenize olanak sağlayan harika bir program.Uyarmak isteriz ki! serbest dalış sağlikli bir hayat sürmek için gerekli olan fiziksel kondüsyonu sağlamanizda en önemli faktörlerden biri haline dönüşecek.
TRY FREEDIVING
 
Ön Gereksinimler:
 
10 yaşında ya da daha büyük olmak (ebeveyn rızası gerekir)
SSI Sağlık Formu’nu doldurmak,
SSI Sorumluluk sözleşmesini doldurmak,
 
Gerekli Ekipman:
Maske, Şnorkel,Palet, Dalış elbisesi ya da uygun korunma,Ağırlık kemeri
 
Ana Konular:
Serbest Dalışa başlangıç,
Serbest Dalış malzemeleri,
Serbest Dalış için nefeslenme,
 
Kurs süresi ve içeriği:
Tüm bir gün,
Bir teori seansı,
Bir Havuz, Bir Açık deniz dalışı,
 
Neler dahil?

Teorik eğitim
Havuz eğitimi
Açikdeniz eğitimi.
Sertifika.
 
 
 
 
 
 
 
 
Fiyat: 500 ₺
POOL FREEDIVING 
 
Ön koşullar:
 
18 yaşında ya da daha büyük olmak (ebeveyn rızasıyla 12 yaştan başlanabilir)
Yüzebilmek,
SSI Sağlık Formu’nu doldurmak,
SSI Sorumluluk sözleşmesini doldurmak,
 
Gerekli Ekipman:
Maske, Şnorkel,Palet, Dalış elbisesi ya da uygun korunma,Ağırlık kemeri,
 
Ana Konular:
Serbest Dalışa başlangıç,
Serbest Dalış malzemeleri,
Serbest Dalış için nefeslenme,
Nefeslenme egzersizleri,
Serbest dalış fizyolojisi,
Memeli dalış refleksi
Derinlik, Basınç ve Eşitleme
Serbest Dalışta güvenlik,
Sığ su bayılmasindan ve motor kontrol kaybından kaçınma,
Acil durum müdahele teknikleri,
Serbest Dalış ve Aletli Dalış,
Dalışları planlamak
Kurs süresi ve içeriği:
Tüm bir gün
İki teori seansı
Havuzda veya korunaklı ortamda bir seans dalış.
Neler dahil?
SSI Level 1-2 Serbest Dalış Kitapçığı
Teorik eğitim
Havuz eğitimi 
Açık su eğitim
Fiyat: 1200 ₺
bottom of page