top of page

 

 

Felsefemizi anlatmak için öncelikle 'Aquatic' nedir, bunu açıklamalıyız. Aquatic in kelime anlamı su ile ilişkili, suyun etrafında ya da içinde yaşayan demektir. Biz hayatımızın suya bağımlılığını hisseden insanlar olarak hayatlarımızı suyun etrafında kurmak hatta mümkün olduğu kadar suyun içinde olabilme çabası içindeyiz. Serbest dalışın suyla bütünleşmenin en uygun yolu olduğunu düşünüyoruz. 'Life Aquatic' bizim için bir yasam tarzı... Sadece bir eğitim merkezi değil aynı zamanda insanların kendilerini ifade edebilecekleri, yaşamımıza ortak olabilecekleri ve her şeyden önemlisi kendi deneyimlerini bizimle paylaşabilecekleri bir yaşam alanı... Biz denizi, doğayı, hayvanları, gökyüzünü ve yıldızları tabi ki insanları her şeyden çok barışı seven bir grup insanız. Biz insanların hayatla bağlarını koruması için doğayı koruması gerektiğine inanıyoruz. Sporun birleştiriciliğini ve birlikteliğin güzelliğini seviyoruz.

Hoş geldin!

serbest dalış eğitmenlerimiz
Biz Kimiz?

Life Aquatic Serbest Dalış ve Yoga Okulu Isabel Both Yanbay ve Adnan Yanbay tarafından 2013'te Türkiye'nin en güzel koylarına sahip olan Kaş ilçesinde kuruldu. Adnan Yanbay serbest dalıştan, Isabel Both ise yogadan sorumlu. Hikayemiz 2010 yılında Tayland'da başladı 2013 yılında Türkiye'ye taşındı...

 

 

Kaş konaklama
Kaş Kamping

1981 den beri Club Kaş Camping doğal ortamı ve sıcak yüzüyle sizinle beraber. Hem dinlenmeniz hem yenilenmeniz için.

kaş'ta serbest dalış
Kaş (ışık ülkesi)

Büyük şehirlerde yaşayan insanların güneyde ufak bir yere yerleşme hayalleri vardır hep. Özellikle kalabalık kentlerden gelerek Kaş'a yerleşen insanların ekolojik ve sosyal turizme yönelmeleri Kaş’ın çok değişmeden gelişmesini sağlamıştır.

 

Kaş'ta ne yapılır?Aktiviteler
Aktiviteler

Akdeniz'in saklı cenneti Kaş, sakin ve huzurlu bir tatilin yanı sıra farklı aktiviteler arayanlar için en ideal yerlerden biri. Son yıllarda doğa sporlarının en önemli merkezlerinden biri haline gelen 

kaşserbest dalış noktaları
Dalış        Noktaları

Kaş; 40 metreye varan görüş mesafesi, uygun su sıcaklıkları (Mayıs ayında 20°C, Ağustos ayında 28°C) ve zengin bir su altı dünyasıyla gerçek bir  serbest dalış cennetidir. Verimli resifleri, muhteşem su altı duvarları ve hatırı sayılır balık zenginliği bulunmaktadır. 

bottom of page