top of page

"harmonization on all levels, body mind and spirit"

SIVANANDA YOGA

Özgürlüğe pedal çekin

Özgürlüğe pedal çekin

Ruhunuzu rahatlatın

Ruhunuzu rahatlatın

Akdenizin sihirli güzelliği

Akdenizin sihirli güzelliği

Red Paddle

Red Paddle

SUP-Ayakta Kurek

 

Havai dilinde Hoe he'e nalu. Ayakta Kürek Havaililer tarafından yıllardır ulaşım için kullanilmış ve 1960 yillarda SUP "Stand Up Paddle" adı ile ABD'de popüler olmaya başlamıştır. Bu yıllardan bu günümüze tüm dünyada popüler macera sporları listesinde üst sıralara yükselmiştir. Ayakta pedal rüzgar ve dalga sörfüne alternatif sunuyor. Rüzgar çıkana yada dalga başlayana kadar oturup beklemek yerine küreğiniz ve bordunuz ile istediginiz zaman deniz ve doga ile birlikte olabilirsiniz. SUP bordlarin kullanım durumuna ve malzemeye göre "Kompozit ve şişme"farklı opsiyonları bulunmakta. Şişirilebilir bordlar özellikle sık yolculuk yapanlar ve bordlarınıda yanlarında götürmek isteyenler için ideal, Şişme bordlar indirildiklerinde 10 ile 15 kg arasinda ağırlığa sahip ve arabanizin bagajına rahatlikla sığabilecek boyutlarda. Kompozit bordlar boyutlari sebebi ile taşıması daha zor oldugu için dezavantajlı ama sunduğu farklı opsiyonlar ile farklı kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Bizim bordlarimizi alirken şişme tercih etmemizin sebebi tabi ki YOGA. Insanlar SUP bordları farklı amaçlar için kullanıyor hobi, fitnes, etrafı gezmek görmek, Göllerde, denizlerde, kanallarda ve nehirlerde yarış amaçlı, dalgalarda dalga sörfü ve tabi ki YOGA. SUP ile ilgilenenler ve denemek isteyenler, farklı maceralar sizleri bekliyor. Kaş SUP için idela bir bölge. Tecrübelerinize göre farklı rota opsiyonlarin sunan Kaş dogal güzellikleri ve mavi denizi ile siz SUP meraklılarini bekliyor. 

SUP-Ayakta Padal rotalari

Başlangıç: Çok rahat ve sakin bir bölge, ozellikle baslangıç seviyesindeki SUP tutkunları için idel. Süre 1s 30 dakika snorkel icin harika ve muhteşem günbatimi...

Experiance: Performansi sevenler ve deneyimli SUP tutkunları Cukurbağ yarimadasinin etrafinda turlayabilirsiniz. 3 saat boyunca harika vakit gecireceksiniz.

Experiance Pro: SUP ve denizden duvar tırmanışını birlestirmek üzerinede plaj keyfi isteyenler için. Kaplumbağalar ile yüzüp ucak batığinda snorkel de cabası.

30 € - yarim günlük kira (4 saat) SUP boards w/kürek
40 € - Tüm Gün - SUP Boards w/kürek
35 € - Multiday (3 gün+) 
bottom of page