top of page

 


SCUBA Schools International; SCUBA'yı öğrenmeyi herkes için mümkün kılmaya karar vermiş birkaç hevesli dalıcının tutkusundan doğdu ve uzun yıllardır kazandığı SCUBA deneyimini 2011 yılından itibaren serbest dalış eğitiminde de kullanmaya başladı. SSI “Tekrar etmekten gelen konfor” prensibini benimsemiş dünyanın dört bir yanındaki dalıcılara, dalış eğitmenlerine, dalış merkezlerine ve turizm tesislerine eğitim, SERBEST dalış, SCUBA belgesi ve eğitim materyali sağlayan bir organizasyondur. 1970'te kurulup giderek büyüyen SSI bugün 30 Bölge Ofisi, 110’u aşkın ülkede en az 2400 uluslararası bölgede bulunan temsilcileri ve 25 dilde basılı materyalleriyle hizmet vermektedir. SSI dalış dünyasında güvenilir bir markadır. SSI bu başarıyı ödün vermeden uyguladığı standartlara ve dalış odaklı sistemine borçludur.
 

 

 

Bilgi, korku ve endişeleri 'kendine güven' ile değistirir. SSI Evde Çalışma Toplam Eğitim Sistemi(Tamamen Renkli Öğrenci Kitabı, DVD ve Çalışma Kılavuzu) size güvenlik kurallarını öğretecek ve eğitmeniniz bu bilgileri "karasal değerler" den "su değerleri" formatına inter-aktif sınıf sunumu ile ilişkilendirecektir.

 

 

İnsanların öğrenebilmesi için iki yöntem mevcuttur: Bunlardan birisi şoklama, diğeri tekrar yöntemidir. Şok bir şeyi öğrenmek için iyi bir yöntem değildir. Özellikle söz konusu dalış ise bu kabul edilemez. SSI’ın suda öğretimdeki imzası “Tekrar ile Gelen
Konfor” dur. Sizi güvenli ve konforlu bir dalıcı yapmak için gerekli becerilerin öğretilmesine zaman ayırmak son derece önemlidir.

 

 

Birinin dalıcı olabilmesi için en güvenli yollardan birisi yüksek kalitede kendisine uygun 'Toplam Dalış Sistemi’ne sahip olmasıdır. Alışkın olduğunuz ekipman sizin yetenek ve konforunuzun artmasını sağlayacaktır. Eğitimler sırasında değişik birkaç ekipman donanımı öğreneceksiniz. Bu size kendi 'Toplam Dalış Sistemi' nizin seçiminde mümkün olanın en iyisini anlama olanağı sağlayacaktır.

 

 

Eğitimlerde bilgi ve beceriyi geliştirirken deneyim kazanmanın tek yolu dalış yapmaktır. Bu nedenle SSI daha eğitimler sırasında daha fazla açık deniz dalışı yapılmasını teşvik eder. SSI endüstrinin öngördüğü asgari dalış sayısı ile yetinmez.
Ne kadar çok dalarsanız bu spordan o kadar çok hoşlanacaksınız. O zaman dışarı çıkın
yeni dünyaları keşfedin, yeni arkadaşlar edinin ve SSI ile dalmanın neden "Dalış Deneyiminde Son Nokta" olduğunu anlayın!

 

 

 

 

Öğrendikleriniz, becerilerinizi kullanmanızı sağlayan gerçeğe dayalı eğitim senaryolarıyla hayata geçecek! Bizim dalış eğitimi konusundaki benzersiz yaklaşımımız:

 

Tekrarla gelen Konfor eğitiminiz boyunca farklı düzeylerde kazandığınız her beceriyi tekrar tekrar kullandığınız için hareketleriniz şartlı tepkiye dönüşecek, alışkanlığınız haline gelecek! SSI eğitimi, öğrenmeye devam ederken bildiklerinizi unutmamanızı sağlayacak. Sonuç olarak, dalış hafıza ya da beyin jimnastiği haline gelmeyecek, size her zaman zevk verecek.

Dalışı öğrenmek bir eğlence ve sonunda hak ettiğinizi alacaksınız...

 

 

 

 

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınıza ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir. Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz her şeyi pekiştirmeye yöneliktir.

Size uyan bir zamanda ve evinizin rahatlığında 'Dijital Eğitim Programı' mıza katılabilir ya da interaktif DVD destekli, baştan sona renkli el kitabınızı okuyabilirsiniz. SSI Toplam Eğitim Sisteminin tüm parçaları, büyük - küçük tüm öğrencilerin keyifli ve çok amaçlı bilgi edinmelerini sağlar. En konforlu eğitim yöntemini kendiniz seçebilirsiniz. Sınıfta, online olarak ya da kendi evinizin konforunda - bu size kalmış.

www.divessi.com

SSI HAKKINDA

Bilgi

Beceri

Ekipman

Tecrübe

Eğitim Yöntemimiz

Toplam Eğitim Sistemi

bottom of page