top of page

Kaş Kamping Odalar ve Yoga Alanları

Kaş Yoga Tatili ve program

 

      2020 yılının değerli misafirleri, Mayıs ve Eylül aylarının bir kısmını dinlendirici ve rahatlatıcı aktivitelerle ve sizlerle geçirebileceğim için çok mutluyum.

 

      İlkbahar (Mayıs) Kaş'ta bir masal gibidir, doğası harika ve yemyeşildir. Sezonun başlangıcı olduğu için etrafta pek çok turist yoktur, deniz hala serin ama siz yüzdükten sonra güneşte ısınırken çok iyi hissedeceksiniz. Bazen biraz yağmur yağması normal, ama ondan sonra güneş geri donecek ve her şey masalsı görünmeye devam edecek.Mayıs ayında güneş gerçekten sıcak olabilir, Hava güneşlenmek ve denize girmek için mükemmeldir. Mayıs ayının tamamı yaz havasını hatırlatıyor ve sıcaklıklar artmaya devam ediyor. Tatil sezonu Kaş'ta hareketleniyor.

 

     Kaş sonbaharda da güneşli ancak güneş kavurmuyor. Sonbahar Türkiye’nin güneyindeki Likya sahilinde bulunan bu eski, rahatlatıcı balıkçı kasabasını ziyaret etmek için ideal mevsim. Eğer peşinde olduğunuz şey su sporları ise, Kaşlılar dalmak için en iyi zamanın sonbaharın ilk yağmurunun hemen sonrası olduğunu söylüyor. Çünkü bu yağmurdan sonra yaşanan balık hareketliliği inanılmaz.  Kaş’ta ortalama sonbahar sıcaklığı 29 derece.”

     

 

    Kaş kamping doğanın içinde, zeytin ağaçlarıyla çevrelenen ve denizin hemen kenarinda bulunan etrafı birçok çiçekle çevrili olan harika bir kamp alanı. Kaş merkeze sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Bu huzurlu ve otantik mekan nefes almak, rahatlamak, meditasyon yapmak, hareket etmek, yüzmek, gülmek, yemek yemek ve daha fazlası için mükemmel bir alan.

 

    Programlar, Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 yoga seansı içeriyor. Bazı yoga derslerinin içine meditasyon ve pranayama egzersizleride olacak.  Program yeni başlayanlar  ( hiç yoga yapmayanlarda dahil) ve tecrübeli olan kişiler için uygundur. Maksimum katılımcı sayısı 7 kişidir. Her bir katılımcıya bireysel olarak cevap verebilmek için küçük bir grupta çalışmamız  bizim için önemli. Temel olarak (Sivananda) Hatha Yoga'yı, nefes ve rahatlama odaklı bir şekilde öğretiyoruz. Programda Vinyasa ve Yin Yogaya da yer vereceğiz.

Ayrıca, geziler ve aktiviteler için detaylı plana bakabilirsiniz.

 

Stand Up Paddling:. Dengeyi çözmek, vücut hissini arttırmak ve sudan gelen yeşil manzaranın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Giriş dersi küçük gruplarda 2 öğrenci, 1 öğretmen şeklide yapılır.

 

Yürüyüş. Likya Yolu boyunca 2 saatlik yürüyüş,sonunda harika bir koy olan Limanağzına varıyoruz. Nefes kesen manzaralara sahip zeytin bahçelerinin icinde piknik yapıp harika koylarda denize giriyoruz.

 

Batık şehir Kekova'ya gezi. Kekova, kalıntıları su altında olan ya da sudan çıkmış eski bir Likya kentidir. Burayı birlikte keşfedeceğiz ve yakındaki küçük Simena Adası'nı ziyaret edeceğiz. Bir resimli kitap fon sizi bekliyor.

 

Cuma pazarı gezisi. Renkli, güzel kokulu, canlı Kaş’in Cuma pazarı keşfedeceğiz ve birlikte taze lezzetlerinin tadını çıkaracağız.

 

Türk mutfağı Son akşamımızda Kaş'ın merkezinde bir Türk lokantasını ziyaret edeceğiz. Zamanımızı harika bir atmosferde bir araya getirmek ve sizi akşam yemeğine davet etmek istiyoruz.

Spa ve Türk Hamamı.  Türk Hamamı'nda sauna, Kese ve Köpük Masajı deneyimleyebileceğiniz küçük bir Türk Hamamını ziyaret edeceğiz.

 

Kaş hakkında.

 

Kaş, Türkiye'nin güneybatısındaki Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Modern sahil kasabası antik Antiphellos'un eski kentsel bölgesinde yer alır. Kalıntılar ve bir tiyatro bugün hala ziyaret edilebilir. M.Ö. 4. yüzyıldan kalma aslan mezarı, bölgedeki birçok Likya kaya mezarından biridir. 2 modelli aslan başı ile donatılmıştır. Merkezdeki binalar beyaz badanalı ve / veya üçlü çiçeklerle serpilmiştir. İşaretli bir yürüyüş parkuru olan Likya Yolu, Kaşın hemen yanından geçmektedir. Şehirdeki rahat kafelerden veya restoranlardan birinde saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Turkuaz mavisi, kristal suların temizliği yeşil dağların ve koyların güzel manzarası Kaş'ı unutulmaz kılıyor. Buradaki insanlar rahat, kediler ve köpekler bile inanılmaz derecede dost canlısı. Kaş, birçok seyahatimde yaşayabildiğim en güzel yerlerden biri. Şimdi bu harika yerde aşk ve sevinçle yaşıyorum.

 

 

14.05.2020 - 21.05.2020 Bahar kampı

 

07.09.2020 - 14.09.2020 Sonbahar kampı

Program  

1.gün: varış günü Check In 14:00

 

2.gün . 

08:00-09:30 Yoga,

09:30-10:30 Kahvaltı,

10:30 yüzme ve rahatlama zamanı,\

14:00-15:30 Spa Hamam

17:00-18:30 Yoga, 

 

 

3.Gün:

08:00-09:30 Yoga,

09:30-10:30 Kahvaltı,

11:00 Liman ağzı yürüyüş, snorkel gezisi, Likya yolunda yoga ve meditasyon.

Buyukcakil plajında gun batımı

 

4.Gün

8:00-09:30 Yoga,

09:30-10:30 Kahvaltı,

10:30-14:30 Standup paddle SUP giriş dersi,

17:00-18:30 Yoga

 

5.Gün

Yogasız sabah

09:30-10:30 Kahvaltı,

0:00 buluşma Kekova yada Patara gezisi

17:30-19:00 Yoga

Amfi tiyatroda gun batımı

 

6.Gün 

07:00-08:30 Amfi Tiyatroda Gun doğumu Meditasyon ve Yoga 

09:00-09:30 Kahvaltı,

10:00 Patara veya Kekova Turu icin buluşma. 

Akasamustu Yoga Patara veya Kekova

 

7.Gün

08:00-09:30 Yoga,

09:30-10:30 Kahvaltı,

11:00 Cuma pazarı ziyareti için buluşma

17:00-18:30 Yoga

20:00 Akşam yemek

8.Gün Otelden Ayrılış

Hava koşulları nedeniyle zaman ve etkinlik sırası değişebilir.

Fiyatlar:

 

Aşağıdaki fiyatlar konaklama ve programın tamamını içerir. 

7 gece, Kahvaltı dahil Tüm gün boyunca çay, su, meyve seçenekleri

 

Deniz manzaralı Chalet  & banyo Wc & A / C
                         1 kişi: 1040 €U
                         1 kis (Chalet  2 kişi paylaşımlı):955 €U

         

 

* Bungalow with A / C & share Bathroom
                         1 kişi: 915 €U
                         1 kişi (Chalet  2 kişi paylaşımlı):870 €U

 

         

Neler Dahil 

- Özel Plaj

– Havaalanından transfer

– Varışta yoga minderi (organik meditasyon yastığı) ve T-shirt

- 6 gün, sabah ve akşam YOGA seansı artı meditasyon & pranayama seansı

- Tarihi amfitiyatproda 1 yoga / meditasyon seansı

– SUP, kürek çekmeye giriş dersi

- Kekova Gezisi (batık şehri ziyaret) 

- Kaş'ın en güzel bir koyu limanağzına Likya yolu boyunca küçük yürüyüş

– Cuma Pazarı'nı ziyaret.

- Spa

– Son Akşam Yemeği

 

Ekstralar: 

# Serbest dalış yapmayı deneyin, 90 € 

# Masaj 60 dk., 40 € 

# Tekne gezisi  

bottom of page